LostWorld Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


LostWorld is found
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Самият водопад

Go down 
+2
Shisuko
Highway To Hell
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 10:52 pm

War седна на един камък отгоре и си каза:
-Come sono stupidi. Все пак може да погледам още малко шоуто.
Върнете се в началото Go down
Felix

Felix


Posts : 69
Join date : 10.03.2012
Age : 30

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 10:53 pm

Фелих погледна на горе към Лар и каза :

-Prendi una vita...

И после пак си погледна момичето.
Върнете се в началото Go down
Shisuko

Shisuko


Posts : 75
Join date : 13.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 10:54 pm

Und bitte , sollen wir töten ihr?- fragen die Mädchen xD
Върнете се в началото Go down
Felix

Felix


Posts : 69
Join date : 10.03.2012
Age : 30

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 10:56 pm

-Мдам я да се върнем на Българския ?!

Предложи Фених.
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 10:57 pm

War се засмя и каза:
-Пич Италианският ти е толкова зле колкото и външният ти вид
Върнете се в началото Go down
Felix

Felix


Posts : 69
Join date : 10.03.2012
Age : 30

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 10:59 pm

Фелих пак се обърна към Лар и каза :

-Поне аз имам външен вид ти и тва нямаш хД.
Върнете се в началото Go down
Shisuko

Shisuko


Posts : 75
Join date : 13.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 10:59 pm

- Ich will dich ihn töten! - каза тя като за последно , знаейки че ще я разбере.
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:00 pm

-Пич като те гледам така все едно крадеш от бездомниците.
Върнете се в началото Go down
Shisuko

Shisuko


Posts : 75
Join date : 13.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:02 pm

Ши го погледна леко неандерталски , погледна и първоначалния си събеседник , след което просто се покатери на дървото и си седна по същия начин по който си беше седнала и в гората , не й се занимаваше със спорове, пък и не беше добра в тях
Върнете се в началото Go down
Felix

Felix


Posts : 69
Join date : 10.03.2012
Age : 30

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:03 pm

Фелих докато гледаше Лар леко се погнуси и каза :

-Ти май си някакъв перверзник...наблюдавал си ме още малко твърдиш ,че си ме и следял...да не си някав педофил...изнасилвач...извратеняк..

И реши пак да обърне внимание на момичето като и каза :

-Тебе трябва да те опозная малко..
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:06 pm

War слезе долу и си наклони главата и погледна Феликс и каза;
-Пич аз съм на 17 няма как да съм педофил,а и ти сигурно си по - голям така,че няма как да стане. хД
Върнете се в началото Go down
Felix

Felix


Posts : 69
Join date : 10.03.2012
Age : 30

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:07 pm

-Да и аз знам ,че моя е по голям ,но пак остава факта ти да ен си някъв извратеняк дето следи хората ?!

Попита си го Фелих.
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:08 pm

-Значи всички които следят хората са извратени.Той се замисли и посочи Ши и каза;
-Дори и тя ? Тя те последва.Колкото до другото.Мамка му изгори половината ми дом
Върнете се в началото Go down
Shisuko

Shisuko


Posts : 75
Join date : 13.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:10 pm

Шисуко си затвори очите като само слушаше разговора им и въпреки това не можеше да игнорира аурата им. Сега и двамата бяха като малки деца спорейки за това кой има по-бърза количка или нещо от този сорт. При това сравнение Ши се засмя леко като един кратък спомен премина през съзнанието й- от времето преди селото й да бъде унищожено
Върнете се в началото Go down
Felix

Felix


Posts : 69
Join date : 10.03.2012
Age : 30

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:11 pm

-Че тя не е следяла никой...а и big deal днес всичко върви на огън на мен пък ми изгориха бара ама не ме виждаш да се разхождам наоколо и да се оплаквам на случайни миновачи НАЛИ?!

И почна да обмисля да си тръгва.
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:13 pm

- Всъщност барът ти много героично изгоря.Дори този който го изгори му свали шапка
Върнете се в началото Go down
Shisuko

Shisuko


Posts : 75
Join date : 13.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:15 pm

Ши едвам се сдържаше да не се разхили. Това наистина беше забавно.. тези емоции.. толкова носталогични.. и едновременно толкова приятни.. тя сложи ръка на устата си в случай че тръгне да се разхилва и чак тогава усети че все още е мокра -отвори очите си и видя как от дрехите й още тече вода.
Върнете се в началото Go down
Felix

Felix


Posts : 69
Join date : 10.03.2012
Age : 30

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:15 pm

-Ааа....това променя нещата...ае отивам да взема застраховката..

След което си тръгна пак през гората и да го няма.
Върнете се в началото Go down
Shisuko

Shisuko


Posts : 75
Join date : 13.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyСря Мар 14, 2012 11:27 pm

"Шит" -помисли си тя като се усети колко тъпо изглежда с мокри дрехи..
- I gotta go.. sorry - каза Ши и побърза да се изнесе от там.
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 3:15 pm

Кастиел дойде тук,а след това направи някакво заклинание и се сдоби с нова човешка кожа. След това той седна на камъните над водопада и се загледа в долу разбиващата се вода
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 3:19 pm

Бес се разхождаше съвсем спокойно прозявайки се точно където водата се разбива.Плиосна се на земята и загледа водата.
-Дали да се изкъпя... Или пък не.Може някои да довтаса и да ме прекъсне...А и може да ме види. Оф такова проблемно същество съм.
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 3:27 pm

Кастиел усети нейното пресъствие,но той си беше понижил до човешки размери йокито и едва се усещаше.Пък и все пак нали беше в момента с човешка кожа
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 3:32 pm

-Ох, да взема да се изкъпя...
Бес започна да съблича броните си като влезе в водата и започна да плува.Метна косата си назаде и водата се разля по нея.
- Ооо колко приятно ...
Погледна лицето си в водата и го удари.
-По -дяволите тя винаги ще е по - добра от мене...каквото и да сторя сестра ми вечно ще ме надминава...Сигурна съм че дори и шефа мисли така...
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 3:34 pm

Той се изкушаваше да се обади,но ако го направи щеше да стане леко нефомпузно заради това той просто си мълчеше и блееше на някъде като се вслушваше само в това което говори.
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 EmptyПон Мар 19, 2012 3:37 pm

-Ммм онези тела на гробищата...Ми изглеждаха познати кои бог знае...ЧАКАЙ ЛЕ АЗ САМА ЛИ СИ ГОВОРЯ. Боже съвсем луднах -.-...Сама не си вярвам вече. Оф това е заради новата обстановка трябва да се отпусна.
Бес поголедна нагоре и видя............
-АААААААААААААА!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Самият водопад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият водопад   Самият водопад - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Самият водопад
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
LostWorld Forum :: Водопада-
Идете на: