LostWorld Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


LostWorld is found
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Dark Castle

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Next
АвторСъобщение
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 8:51 pm

-Задръф мисълта си.
Той отиде до Бес,а след това изтръгна котката от ръцете и.Той я погледна,а след това счупи врата на котката и я остави пред кракта и.Той се върна при Алиция и каза:
-Всъщност седни,седми.
Той го каза толкова спокойно и в един момент избухна.
-Какво правите вие двете подяволите ? Отговори ми Алиция какво става тук.Вместо да сте сестри вие през повечето време сте врагове.Ако още един път ви чуя да се сдръпате и 2-те сте пътнички.Повярвай имам силата да се изправя и срещу двете ви заедно.Не ме предизвиквай. Алиция.
След това очите му отново станаха като на човек и той най - спокойно си седна на дивана все едно е е станало нищо.
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 8:54 pm

Бес хвана мъртвото коте и се просълзи..
-Аз...не.. чуствам нищо... не мога да плача...Пак се случи...
бес стана като разби вратата с всички сили:
-МАМИТО ТИ КАКВО ТИ Е НАПРАВИЛЛЛ .
бес изглеждаше по яросна от всички а седната си рака държеше и подмяташе мъртвата котка.
-ТВА ДА НЕ ТИ Е НЕКВА ВЕЩ А ЛЕ :@. ЩЕ ТЕ РАЗМАЖА ТВА Е КОТКА А АЗ ОБИЧАМ КОТКИТЕ>>!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 8:55 pm

- Да като голяма сестра Алиция все изяжда караниците ти пично и тя винаги е виновна че казва истината - каза Алиция като се качи на втория етаж да се скрие от погледите им
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 8:57 pm

Кастиел погледна Бес и каза:
-Имаше ли значение кой ще го убие ? Дали щях да съм аз или ти.Така или иначе все някога щеше да умре.Спестих му мъките просто.
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 8:59 pm

-НЯМАШЕ ДА ГО УБИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ.Мамка ви на всичките :@ .
Хвана котката и я натика в устата му.
-Изяж я И ЗА ЖЕЛАНИЕ МИ ДОВЕДИ ОНЯ КАПУТ ДЕТ ДОИДЕ ПО РАНО!И СТИГА СИ ВИКАЛ НА СЕСТРА МИ ЯСНО ЛИ ТИ Е.
Бес се качи кат прегърна сестра си и каза:
-Ела в стаята ми с мене искам да спим заедно.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 9:12 pm

Алиция прегърна сестра след това се отдръпна и каза
- Но Бес все пак той ми е господар - тя я дръпна пак към себе си и прошепна на ухото й
- В него е черната ми карта
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 9:16 pm

Той седеше облегнат на касата на вратата и гледаше семейното събиране. В ръцете си държеше едно рижаво коте.Тоест това беше същото което от преди малко,но този път беше живо.Той го пусна и прошепна:
-Хайде бягай при нея.
След това си пресви очите и леко наклони главата:
-Започнах да ви хващам цаката.Явно първо се избивате после се прегръщате чак тогава ви идват мозъците.
След това той се появи зад Бес и махна печата който беше оставил при първата им среща с думите:
-Е ако ще си ходите давайте докато вратата е разбита.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 9:19 pm

Алиция я прегърна като каза
- Върви Бес отиди при онова момче и живей своя живот ние отново ще се срещаме дори всеки ден просто върви ако ме обичаш го направи моля те.
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 9:27 pm

Той погледна Алиция и каза:
-Е остави я сама да реши какво да прави.Не я карай на сила.Ако иска ще си тръгне.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 9:39 pm

Тя синхронизира Йокито си като с голяма вълна от сила я накара да заспи след това я сложи на леглото преоблече я и я зави тогава се върна при Кастиел като го хвана за ръка и го занесе чак горе на върха на двореца като му каза
- Виж тя винаги е била повече по живота от мен тя винаги е обичала живота и винаги е искала да бъде част от него, но от хубавата му страна да си има семейство да има деца да има такъв живот като на обикновенните хора наситен с емоций и щастие, просто бяхме твърде малки когато родителите ни бяха убити от демон тогава и двете влязохме с нагласата че ще убиваме демони за да отвъстим това ни водеше и една когато бях на 17 години вече бях номер 1 в огранизацията найстина бях завладяна от мисълта за отмъщение и да убистиа без дори да подозирам че с всяко следващо убиство на демон и пробуден аз заприличвам все повече и повече на тях така и стана накрая и аз станах една от тях но поне запазих човешкия си разум нещо което след като се пробудиш чубиш и до смърта си не се сещаш какво е било чувството
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 9:45 pm

-Сестра ти разправя,че сте различни,но всъщност не сте. И двете сте еднакви до последният детаил да не говорим за държанието и.Честно да ти кажа днес малко ми остана да я убия.На косъм беше.Попринцип мразя да ми викат в лицето,а след това да ми тръшкат вратата пред носа,но все пак не я убих защото знаех,че е изблик на гняв.Просто моментно чувство което изпитват създанията.Ти също си като нея.Ранима си и имаш чувства,но не искаш просто да ги покажеш на бял свят дори на самата себе си,че каму ли пред някой като мен.Не,че ви се меся в работите,но си е така.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 9:51 pm

- Чувствата ми щестието ми и всичко останало си заминаха с онова малко чернокосо момиченце с желени очи и неговата сестра близначка, посветих се на каузата и сестра ми ме последва, но не трябва тя да страда заради моя избор тя го направи не защото иска, а за да бъде с мен и като за моя по - малка сестра трябва да я предпазя аз не успях, но поне ще се опитам да и дам това от което тя има нужда и желае аз вече нямам чувства трудно може да се възроди истръгнатото от мен вероятно трябва да е много много силна любов по силна дори и между близначки защото все пак и тази любов успях да преглътна заради целта си
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 9:55 pm

Кастиел се усмихна,а след това си сложи ръката на рамото на Алиция.Той се усмихна и очите му отново станаха като направени от лава.Тялото и започна да се стопля и тя започна да чувства дори и най - малкият порив на вятъра който подухваше леко.Той постепенно връщаше човешкото в нея,но все още нямаше намеренето да го прави:
-Е какво е това ? Чувството е чудесно,нали ?
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:00 pm

- Да но не е моето чувство - каза тя като се обърна към него и му се усмихна
- Ела насам - казя тя като го прегърна и той усети студенината й която беше много голяма все едно той беше прегърнал порцеланова статуя
- Това съм аз студена и безсърдечна не се опитвай да ми вдъхнеш живот прие че просто съм такава
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:02 pm

Той се засмя и каза:
-Дори не съм вложил и 1% от силата си в твоето тяло.Повярвай.Мога да те направя човек на 99.8% дори може и да забравиш за това каква си била до сега,но не виждам причина да го сторя.Ти не го искаш до колкото разбирам
Той си махна ръката от нея и продлъжи:
-Заради това просто ще спра.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:06 pm

- Пък и ако стана човек някой ден може да си тръгна от теб - каза Алиция като го погледнас доста странен поглед
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:10 pm

-Все пак нищо не те задържа тук.Ако искаш да станеш човек ще те направя човек.Само ми кажи дали го искаш или не.
Той замълча,а след това продължи:
-Знам какво е да се чувстваш като затворник в собственното си тяло.Също така знам какво е да те държат против волята ти на място което не искаш да обитаваш вече.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:13 pm

- Знаеш ли ? - каза Алиция като леко ис надигна веждата
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:14 pm

-Ами да.Държаха ме в ада без да аз да го искам.Това също се брои.
Той се усмихна съвсем леко и седна на покрива,а след това погледна надолу без да казва нищо повече.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:18 pm

- Ако исках да избягам вопще нямаше да приемам работата - каза Алиция като подпря главта си на рамото му
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:19 pm

Той я погледна и каза;
-Което означава,че и да си човек отново няма да избягаш.Всъщност незнам.Не е хубаво да си сам.Казвам ти го от личен опит.Не задържам никой насила тук,дори напротив,но както виждам ти не искаш да си тръгнеш.
Той въздъхна и каза;
-Добре това прозвуча все едно те гоня,но не те гоня
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:21 pm

- Ако ще се почувстваш по добре ме изгони няма да ти се разсърдя не и на теб - каза тя като си мое дълбото въздух
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:25 pm

Той я прегърна през рамо и каза;
-НЕ.Няма да те гоня не искам отново да оставам сам.Прекалено е сиво докато си сам
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:28 pm

Тя го прегърна през къста като му каза
- Обещавам ти че аз никога няма да си тръгна от тук каквото и да става
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 EmptyПон Мар 19, 2012 10:29 pm

-Внимавай какво обещаваш в присъствието на демон.Това не са ли ти го казвали.Защото демона държи на обещанието и сделката.Говоря за демони като мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Dark Castle - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 9 Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Dark Castle
Върнете се в началото 
Страница 9 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 42  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
LostWorld Forum :: Вулкана-
Идете на: