LostWorld Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


LostWorld is found
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Dark Castle

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
АвторСъобщение
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 4:40 pm

Това беше доста здраво укрепен замък и много трудно някой можеше да влезе или по - точно можеше да влезе човек който членува в The Demon league.
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 8:56 pm

Кастиел се появи на сред нищото в приемната зала. След това започна да се качва нагоре по стълбите за да огледа шедьовъра си който беше създал преди това.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:01 pm

Двете близначки се появи пред портите хванати за ръка като Алиция почука на портата и изчака някой да и отвори
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:04 pm

Бес целуна сестра си по челото и каза:
-Лека нощ.
Бес влезе като се качи по стълбите без да обръща внимание на нищо което я заобикаля.Влезе в една стая.Остави меча си и легна на леглото.
"И все пак си спомням част от предишния ми живот.."
-Трябва да заспя.
Бес затвори очи като заспа.
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:05 pm

Кастиел се разхождаше като призрак в имението и оглеждаше всяко едно ъгълче.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:06 pm

Алиция седеше пред портите на имението като все още чакаше някой да дойде
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:12 pm

Кастиел най - накрая огледа навсякъде.След това той отиде и отвори на Алиция и каза:
-Защо чакаш още тук ? Защо не влезе със сестра си
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:16 pm

- Неучтиво е все пак не си ме поканил а тя се натресе, та за какво ще ми кажеш - каза Алиция като пристъпи прага на двореца и застана пред Кастиел
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:17 pm

Вратите зад нея се затвориха и той я погледна строго:
-Ако обичаш предай ми 2-та пистолета които ти дадох.Това е наказанието ти за дето не се подчини и не спря атаката.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:19 pm

Алиция изкара двата пистолета и му ги подаде като му се поклони и каза
- Отново мойте извинения за случилото се- и остана в поклон
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:20 pm

Той ги взе и те изчезнаха в ръцете му.След това я погледна и каза:
-Не съм ти бог за да ми се покланяш нито си ми прислуга.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:23 pm

Тя се изправи като слави пронята си и отново остана гола като метна леча си на една страна и каза
- Тази бротя тежи много повече от предигната ми- разтривайки леко раменете си
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:31 pm

Той дори и не потрепна при вида на голото и тяло. Кастиел извика иконома и му каза:
-Донеси халат по неин размер и още дрехи също по неин размер.
След това иконома изчезна и каза:
-Докато не си на мисия няма нужда да ги носиш.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:33 pm

Тя се обърна към него като го погледна и каза
- Винаги трябва да съм в готовност все пак тялото ми е нежно и може да се нарани много лесно
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:34 pm

-Можеш да бъдеш спокойна докато си тук в имението.Никой неможе да влезе освен членовете на отбора.Около замъка има бариера.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:36 pm

- Сестра ми все още не е осъвършенствала техниките си както видя не може да контролира бързината си и сетивата си така че не и давай трудни задачи от началото може да те разочарова
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:38 pm

-Има тренировъчна стая за тази цел.Ако имаш желанието можеш да я тренираш.Ако ли не тя сама ще се справи.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:39 pm

Тя отиде донего като го прегърна и каза
- Благодаря ти че не я уби
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:40 pm

-Няма проблем.Ти ме помоли и точно заради това не го направих.Пък и нов член не е никак зле.2 члена за няколко часа
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:41 pm

Алиция се добрижи до ухото и каза
- И на никого нито дума че съм те прегрънала или вопще докоснала
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:42 pm

-Спокойно.Няма на кого да го кажа пък и не е кой знае какво геройство,че си го направила.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:43 pm

- Никой не би повярвал че мога да проявявам такива признаци всички ме мислят за машина за убиване и нищо повече така и ме възприемат
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:45 pm

Тогава се появи и иконома носейки един куп скъпи и хубави дрехи.От хубави по хубави.Имаше всякъкви дрехи за които една жена можеше да се сети да мечката.Той ги остави на дивана и се оттегли.След това Кастиел каза:
-Ето и дрехите ти престигнаха
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:46 pm

- Облечи ме - каза Алиция като мина една крачка назад от нег и си разпъна ръцете в знак че чака да я облече
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle EmptyНед Мар 18, 2012 9:49 pm

Той вече се позачуди какво става тук.След това взе един халат защото беше съставен само от една част и беше доста лесен за обличане и удобен плюс това. След това той мина пред нея и вкара едната и ръка в халата,а след това и другата.Той си притегна ръцете назад и взе колана на халата и го завърза и каза;
-Ето готова си.Дано така ти е по-удобно от колкото с бронята
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Dark Castle Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Dark Castle
Върнете се в началото 
Страница 1 от 42Иди на страница : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
LostWorld Forum :: Вулкана-
Идете на: