LostWorld Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


LostWorld is found
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Dark Castle

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next
АвторСъобщение
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 7:24 pm

- Знаеш Кастел ти и Бес сте ми нещо като семейство едниствените близки същества който съм имала и едни от малкото с който съм говорила и след това да оставали живи
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 7:27 pm

-Незнаех,но всъщност вече знам защото току що ми каза.Радвам се,че мислиш така за мен.
Той се усмихна,а след това отново я погали по главата и в същото време каза на Бес:
-Хей Бес остави животинката намира не ти е направила нищо.
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 7:34 pm

-Нищо не и правя..
Бес освободи котето като продължи да го гали и да го гледа.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 7:38 pm

Алиция усещаше ръката му която беше топла разликата между тях двамата беше не само в пола характера и външния вид, но и в това че нейното тяло винаги беше ледено студено, а неговото изключително топло
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 7:41 pm

Той въздъхна и каза много тихо на себе си:
-Лъже ме,че не му прави нищо,но както и да е.
Той си махна ръката от главата на Алициа,а след това отиде и седна на дивана с думите:
-Добре наистина му трябва нещо на това място
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 7:44 pm

-Хей ако скоча от тука дали ще оцелея *сочи пропастта до замъка* :Д. Не знам защо но ме обзе това желение .Някак простовато ми е . Како да не ревнеш от милувките на шефа.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 7:51 pm

- Ако ревах от толкова малко щях да се зарзева и когато набих гаджето ти - каза Алиция като лицето и отново доби предишния си зъл израз
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 7:53 pm

Той се засмя злоковно и каза:
-Гаджето ти. Ха-ха-ха.
Той спря да се смее,а след това каза:
-Да всъщност имаш 1 избор на награда.Давай докато не съм забравил макар,че никога не забравям несвършена работа.
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 7:56 pm

Веждата на Бес пак почна да играе:
-Гадже ли да не ми говориш за онзи капут дето дойде по рано?
Бес почна да смее и след това стана сериозно.:
-Защо го провъзгласи за такъв като само го погледнах странно.ЪЪ?
-Вие двамата сте се наговорили...
Бес се завря в ъгала и почна да си шушни нещо...
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:04 pm

Алиция започна да крачи в стаята като ръкомахаше и каза
- Стига Бес много добре знаеш че мога да чета чувствата на хората също така и знам че се влюбваш в почти всеки мъж който те превъзхожда по сила видях и как го гледаш усетих и как започна да тайш омраза към чуждата аура която беше около него вероятно си си помислила че има приятелка МНОГО ДОБРЕ ЗНАМ ВСИЧКО ЗА ТЕБ ТАКА ЧЕ НЕ МОЖЕШ ДА МЕ ИЗЛЪЖЕШ
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:06 pm

Кастиел се подхилкна и каза на Алиция:
-Добре,че не съм по - силен от нея.
След това отново се подхилкна и добави:
-Е Бис аз все още чакам желанието.
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:07 pm

Бес стана и започна да краче също из стаята:
-МЛЪКНИ НЕ Е ВЯРНОООО.И аз ги знам твоите скрити намерения да задяваш шефа.И ПО ДЯВОЛИТЕ НЕ СЪМ ЧОВЕККК.Не се прави сякаш знаеш всичко за мене.! Има нещо познато в него се басирам че има общо с ония на гроба дет заколи!ВСЕ МИЕ ТАЯЯЯ ....
Бес вече беше готова да изпуши.
-СЕСТРО ЗАЩО ВИНАГИ МЕ ЗЛЕПОСТАВЯШ *удря челото и своето*.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:12 pm

- И как по точно задевам шефа като правя всичко което ми казва аз нищо друго не прява и ти като Гаджето ти имате извратени предтави за нещата както той си мисли че ако някой ти искара окото това означава че той е перверзен да не говорим че и първия път когато видя шефа също ти блеснаха очичките но нее отново ще отречеш просто трябва да разбереш че ние сме просто едни пешки на шахматната дъска нямаме право на собствен живот знаеш го много добре още от както се присъединихме в онази другата организация ни го разясниха знаеш че всички ни мразят и така че е за хората сме чудовища за демоните сме хора така че и от двете страни сме отхвърлени мислиш ли че все още можеш да изпитваш истински чувства след всичките убийства който си направила през живота си?
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:15 pm

Кастиел не искаше да се меси в спора на 2-те сестри заради това просто си седеше на дивана и слушаше техният разговор.
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:17 pm

бес просто млъкна и тръгна да се качва нагоре по стълбите...Сестра и добре знаеше че Бес беше чувствителна..Качи се в стаята и тръшна вратата като седна на пода...
-Не издържам вече искам да си ходя ...Стига вече с тази игра...Не съм искала да съм такава.
Бес седна в леглото си като погледна към пода.
-Не е нужно да ми го казваш така грубо...Защо просто не ме убиеш така е по добре... И това че ми светват очите не е защото изпитвам нещо към тях...Просто така става...Не знам защо.. Вече няма да ти се меся.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:21 pm

Алиция се обърна към Кастиел и каза
- Мисля че тя току що направи желание?
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:24 pm

Той се усмихна и каза с рамен тон:
-Да,мисля,че е така.След минутка се връщам.
Той се появи зад Бес в нейната стая,а след това каза:
-Стори ли ми се или чух,че искаш да си ходиш ?
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:26 pm

-Остави ме....Оставете ме на спокойствие поне в стаята ми.Не ми трябва никой сестра ми сама каза че не мога да изпитвам нищо просто искам да спя.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:31 pm

Алиция седна на дивата като разпери ръце и изведнъж всичките прозорци се отвориха и вятъра похваше
- Каква прекрасна нощ изпълнена с омраза - тя си пое дълбоко въздух и продължи- мириз на разбити мечти се улавя колко много същества страдат в този момент не е ли просто прекрасно в такава вечност искам да се потопя
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:32 pm

Той отиде пред нея,а след това се наведе и я погледна в очите с думите:
-Един въпрос. Да те пусна ли или не? Искаш ли да си част от това или не?
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:37 pm

-Не знам..Мислех си че този път няма да се скарам с сестра си...Исках просто да намеря някои които няма да ме остави сама..Но явно това е невъзможно...Исках просто да съм до сестра си но тя..просто не ме допуска до нея.Въпреки това ще остана..
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:38 pm

Алиция беше в екстаз от това което се случваше във въздуха
Върнете се в началото Go down
Castiel

Castiel


Posts : 931
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:40 pm

-Добре.Когато искаш да си тръгнеш просто ела при мен и ми кажи.Колкото до това кой и какво харесваш.Просто не ме интересува свободна си да харесваш който си искаш.
Той се усмихна,а след това отиде при Алиция и застана пред нея.Очите му от човешки отново станаха като от лава и я погледна.Тя бяха толкова "дълбоки",че само като ги погледнеш имаш чувството,че почваш да се давиш в лава.
Върнете се в началото Go down
Бeс

Бeс


Posts : 299
Join date : 10.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:43 pm

-Хм....това е причината да остана тук..Бес си облече броните и взе меча като тръгна на доло да слиза по стъпалата обърна се към сестра си :
-извинявай..сестро..
След това излезе навън и седна отпред като се загледа .
-Оф.Какво да правя.
Видя котето отново и го хавана и почна да го мачка и прегръща.котето почна да мяука.
Върнете се в началото Go down
Alicia

Alicia


Posts : 800
Join date : 09.03.2012

The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 EmptyПон Мар 19, 2012 8:47 pm

Алиция се надигна като отиде пред господаря си и каза
- Не е ли прекрасно милорд осетете болката носеща се във въздуха чуйте писъците на хората вижте как те умират превъзходство музика да ушите ми и нежност за сетивата ми
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Dark Castle - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Dark Castle   The Dark Castle - Page 8 Empty

Върнете се в началото Go down
 
The Dark Castle
Върнете се в началото 
Страница 8 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
LostWorld Forum :: Вулкана-
Идете на: